Denné archívy: 10. apríla 2019

ROZHODNUTIE o umiestnení stavby “Industrial park Petrovany – vonkajšie IS”

Prílohy Rozhodnutie • 251 kB • 49 zobrazení

Publikované v Úradné oznamy | Komentáre vypnuté na ROZHODNUTIE o umiestnení stavby “Industrial park Petrovany – vonkajšie IS”

Prílohy oznámenie o strategickom dokumente • 352 kB • 61 zobrazení

Publikované v Úradné oznamy | Komentáre vypnuté na Oznámenie o strategickom dokumente “Zmeny a doplnky č. 1 Územného plánu zóny č. 2 Záborské”

Prílohy oznámenie o strategickom dokumente • 361 kB • 32 zobrazení

Publikované v Úradné oznamy | Komentáre vypnuté na Oznámenie o strategickom dokumente “Plán udržateľnej mobility Prešovského samosprávneho kraja”

Prílohy Rozhodnutie • 252 kB • 46 zobrazení

Publikované v Úradné oznamy | Komentáre vypnuté na Rozhodnutie o umiestnení stavby “Inžinierske siete pre pozemky parc. č. KN-C 1347, 1348, 1349, 1350 v katastrálnom území obce Záborské”