Denné archívy: 5. decembra 2018

Prílohy Verejná vyhláška • 632 kB • 92 zobrazení

Publikované v Úradné oznamy | Komentáre vypnuté na Verejná vyhláška, ktorou sa oznamuje začatie územného konania na inžiniersku líniovú stavbu: “INS_FTTH_PO_MASA_01_Záborské”

Ustanovujúce zasadnutie Obecného zastupiteľstva obce Záborské

oz Dňa 09.12.2018 o 15:00 hod. sa v sále Obecného úradu Záborské uskutoční Ustanovujúce zasadnutie obecného zastupiteľstva obce Záborské.

Publikované v Zasadnutia obecného zastupiteľstva | Komentáre vypnuté na Ustanovujúce zasadnutie Obecného zastupiteľstva obce Záborské

Prílohy verejná vyhláška • 942 kB • 36 zobrazení

Publikované v Úradné oznamy | Komentáre vypnuté na VEREJNÁ VYHLÁŠKA – ROZHODNUTIE “Riešenie odtokových pomerov – Ochrana obce Záborské pred záplavami”

Prílohy verejná vyhláška • 925 kB • 66 zobrazení